02 יולי 2022 ג' תמוז תשפ"ב

מכבי טבעי

רפואה משלימה מבית מכבי שירותי בריאות

מכבי טבעי, רשת מרפאות הרפואה המשלימה של מכבי שירותי בריאות, מציעה מגוון טיפולים במסגרת מקצועית מקיפה. השילוב הייחודי, של טיפולי גוף ונפש מסוגים שונים עם מסגרת רפואית מנוסה, מציב את מכבי טבעי בחזית הרפואה המשלימה בארץ.
מכבי טבעי
 
מכבי טבעי היא רשת הרפואה המשלימה המובילה בישראל, המעניקה מאז שנת 1995 שירותי רפואה משלימה לחברי מכבי שירותי בריאות.
רשת מכבי טבעי מאמינה ברפואה אינטגרטיבית המשלבת רפואה קונבנציונלית ומשלימה תוך טיפול שלם (הוליסטי) בגוף ובנפש. השילוב הייחודי, של טיפולי גוף ונפש מסוגים שונים, בתוך מעטפת של מסגרת רפואית מנוסה ומקצועית, מציב את מכבי טבעי בחזית הרפואה המשלימה בארץ.
מכבי טבעי מקיימת שיתופי פעולה אסטרטגיים עם מוסדות רפואיים ואקדמיים מובילים בארץ ובעולם, בהם שיתוף הפעולה עם מכללת רידמן – המכללה הוותיקה והמובילה בישראל לרפואה משלימה ואינטגרטיבית ושיתוף הפעולה עם ממשלת סין ובית החולים הנדג'או לרפואה סינית מסורתית במסגרת מיזם בינלאומי לקידום הרפואה המשלימה בישראל.
מרפאות מכבי טבעי פועלות תחת פיקוח רפואי, תוך הקפדה על מתן טיפול מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. מטפלי מכבי טבעי הם מטפלים מוסמכים שנבחרו בקפידה.
לשירות חברי מכבי עומדות כ-80 מרפאות ושלוחות בפרישה ארצית.  בנוסף, נהנים חברי מכבי מהטבות משמעותיות, בהתאם לרובד הביטוחי של כל חבר.
כארגון מתקדם וטכנולוגי, מכבי טבעי משקיעה גם בחווייה דיגיטלית.  המטופלים שלנו יכולים להזמין תור אונליין מכל מכשיר, 24/7 באיזור האישי באתר מכבי טבעי, כניסה באמצעות שם המשתמש והסיסמא של מכבי אונליין.
 
 

מגוון הטיפולים שלנו

הטיפולים המוצעים במכבי טבעי מגוונים ונועדו לסייע במצבים רפואיים שונים כגון כאבים כרוניים, שיקום מפציעה וכן כדי לשמור על אורח חיים מאוזן ובריא. הטיפולים מיועדים לפעוטות, ילדים, נשים וגברים, בכל גיל.

המצבים הרפואיים שניתן להם מענה במכבי טבעי הם:

  • כאב: כאבי שריר ושלד, כאבים כרוניים, מגבלות תנועה, פציעות ספורט.
  • מצבי מתח, חרדה ודכאון.
  • בעיות עור.
  • תסמונות במערכת העיכול.
  • נשים במעגלי החיים: פריון, הריון, גיל המעבר, תופעות סביב המחזור.
  • ילדים: קשב וריכוז, דלקות אוזניים, חיזוק המערכת החיסונית.
  • סוכרת, יתר לחץ דם.
  • תמיכה בחולים אונקולוגיים.
     

שיטות הטיפול כוללות:

תהליך קבלת הטיפול – פשוט וקל

אפשר לפנות לכל אחת ממרפאות מכבי טבעי באופן עצמאי או בהפניית רופא, או ליצור קשר בטלפון 6395*.
בנוסף, אפשר לזמן תורים בקלות דרך האזור האישי, אליו נכנסים עם הסיסמה של מכבי Online. באזור האישי אפשר לבצע מגוון פעולות, כמו זימון וניהול תורים, צפייה ביומן הטיפולים, עדכון פרטים אישיים ועוד.
הטיפול במכבי טבעי מתחיל במפגש עם רופא מייעץ שהינו רופא קונבנציונלי (M.D) בעל הכשרה ברפואה משלימה. בפגישה זו בונה הרופא תכנית טיפולים אישית למטופל בהתאם למצבו ולצרכיו.
לפגישת הייעוץ מומלץ להביא חומר רפואי רלוונטי (אם קיים): מכתב הפניה, תוצאות בדיקות דימות (כמו רנטגן, CT, MRI וכו'), תוצאות בדיקות מעבדה, מכתבי שחרור מבתי חולים וכיו"ב.
הטיפולים יאושרו רק לאחר פגישת הייעוץ, על מנת להקפיד על ליווי רפואי מלא מהשלבים הראשונים של הטיפול.

מהי עלות הטיפול?

חברי מכבי נהנים מהטבה משמעותית בעלות הטיפולים, בהתאם לרבדים השונים של הכסוי הביטוחי שלהם, ובכפוף לתקנון שירותי הבריאות הנוספים של מכבי.
עיקרי ההטבות לפי הרובד הביטוחי
כל האמור לעיל כפוף לתקנוני שירותי הבריאות הנוספים מכבי שלי | מכבי זהב | מכבי כסף
 לאתר מכבי טבעי>> (ייפתח בדפדפן נפרד)
 
לפנייה ישירה למכבי טבעי >>