15 דצמבר 2018 ז' טבת תשע"ט

חוגגים 20 שנה למכבי טבעי

רפואה משלימה מבית מכבי שירותי בריאות

מכבי טבעי, רשת מרפאות הרפואה המשלימה של מכבי שירותי בריאות, מציעה מגוון טיפולים במסגרת מקצועית מקיפה. השילוב הייחודי, של טיפולי גוף ונפש מסוגים שונים עם מסגרת רפואית מנוסה, מציב את מכבי טבעי בחזית הרפואה המשלימה בארץ.

מכבי טבעי

 טיפולי הרפואה המשלימה, כשמם כן הם: מטרתם להעניק ערך מוסף לעולם הרפואה המוכר לנו, המתווסף לטיפול המיידי בבעיות רפואיות. הטיפולים המוצעים במכבי טבעי עשויים לסייע במצבים רפואיים שונים כגון כאבים כרוניים או שיקום מפציעה, כמו גם לשמירה על אורח חיים אנרגטי ומאוזן.

למכבי טבעי 48 מרפאות ושלוחות ברחבי הארץ. עיצוב המרפאות נעשה מתוך מחשבה על יצירת סביבה נינוחה ומזמינה, כך שהכניסה לטיפול והיציאה ממנו הופכות לחלק מחוויית הטיפול.

אתם מוזמנים להתנתק מלחצי היום-יום ולהכיר חוויה חדשה ושונה של טיפול.

כיצד בוחרים טיפול?

ניתן לפנות למרפאה באופן עצמאי או בהפניית רופא, למכבי טבעי מגיעים מטופלים בכל גיל, מגיל אפס ועד בכלל.

בכל מרפאה נמצא ככלל רופא קונבנציונלי (M.D) בעל הכשרה נוספת ברפואה משלימה. הרופא מקבל את הפונים לפגישה, המשלבת בדיקה רפואית בסיסית עם ייעוץ. בהתאם לנתונים הרפואיים של המטופל ולמסקנות הפגישה נבנית למטופל תוכנית אישית המותאמת למצבו ולצרכיו.

הטיפולים יחלו רק לאחר פגישת הייעוץ, על מנת להקפיד על ליווי רפואי מלא מהשלבים הראשונים של הטיפול.

לכל המידע על בדיקת רופא מייעץ במכבי טבעי >>

מטפלים, רופאים ומייעצים

לשירות הפונים עומד צוות רב-מקצועי של מטפלים ורופאים בעלי ניסיון בתחומם, שנבחרו לאחר שעמדו בדרישות הקפדניות של "מכבי טבעי".

הצוות במרפאות מכבי טבעי נותן שירות מתוך תפיסה כולית (הוליסטית) של המטופל, תוך הקפדה על מתן יחס אישי של הצוות. זהו יסוד מרכזי לקיומה של סביבה טיפולית איכותית.

עבודת המטפלים נעשית בפיקוח ובבקרה של המנהל הרפואי במרפאה.

לאתר מכבי טבעי>> (ייפתח בדפדפן נפרד)

מעוניינים בפרטים? מלאו את פרטיכם ונציג מכבי טבעי ישוב אליכם