28 יוני 2022 כ"ט סיון תשפ"ב

עדכון אחרון:  11.06.2020 

אודות טיפול הומיאופתיה במכבי טבעי

ההומיאופתיה רואה את האדם כמכלול שבו הגוף והנפש משולבים ומאוחדים. התסמינים שבגללם מגיע אדם לטיפול, אינם אלא ביטוי לשיבוש הפעילות ההרמונית של המערכות הגופניות והנפשיות.
עדכון אחרון:  11.06.2020 

על טיפולי הומיאופתיה

מטרתה של ההומיאופתיה היא לעורר מחדש את מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף. הטיפול, המבוסס על אמצעים טבעיים, מתייחס בו זמנית לאישיותו של המטופל ולמצבו הרפואי.
השיטה פותחה לפני כ- 200 שנה בגרמניה על ידי ד"ר סמואל הנמן. משמעות שמה של השיטה: הומיאו - דומה, פתיה - מחלה. עיקרון הטיפול הוא "דומה בדומה ירפא". כלומר על מנת לרפא מחלה, יש להשתמש בחומר שבצורתו הטבעית יגרום לסימני המחלה ובצורתו המדוללת- ההומאופטית- ירפא את המחלה. לדוגמא- קפה- לרוב גורם לעירנות יתר, בעוד התרופה ההומאופטית המופקת ממנו- "קפיאה" מטפלת בנדודי שינה.

לאילו בעיות רפואיות מתאים הטיפול ההומיאופתי?

הומיאופתיה מציעה טיפול עבור מגוון רחב של תחלואה כמו מצבים שנדרש בהם חיזוק המערכת החיסונית. בין המצבים הללו נכללות דלקות ואלרגיות למיניהן, בעיות במערכת הנשימה כמו כן בעיות במערכת העיכול, בעיות קשב וריכוז, בעיות רגשיות למיניהן ועוד.

מהלך הטיפול

הטיפול מותאם למטופל על פי תשאול מקיף הנוגע לכל תחומי חייו. התרופה שניתנת (רמדי) מותאמת באופן אישי ומורכבת מחומרים מן הטבע כצמחים, מינרלים וחומרים אורגניים.
התרופות אינן ממכרות ואין להן תופעות לוואי.

עלות טיפולי הומיאופתיה לחברי מכבי

הטיפולחברי מכבי שליחברי מכבי זהבחברי  מכבי כסףחברי מכבי ללא ביטוח משלים
הומיאופתיה (טיפול ראשון) 110 ₪ 212 ₪ 329 ₪ 366 ₪
הומיאופתיה (טיפול שני) 78 ₪ 150 ₪ 233 ₪ 259 ₪

 


לפנייה ישירה למכבי טבעי >>