21 ספטמבר 2020 ג' תשרי תשפ"א

קריירה משמעותית בתחום המינהל במכבי

להשפיע ולהתפתח מקצועית בסביבת עבודה מתגמלת

השירות המינהלי במכבי הוא מקצוע אדמיניסטרטיבי-רפואי המאופיין בנתינה משמעותית ויומיומית. עובדי תחום המנהל מהווים חוליה מקשרת בין חברי מכבי, מטפלים ורופאים. אם תפקיד מאתגר וייחודי ותרומה ממשית לחיי מבוטחים מדברים אליכם, בואו להצטרף לעובדי המינהל בסניפי מכבי.
להיות חלק מהצוות המינהלי בסניפי פירושו להיות חלק ממערך תיאום השירות הרפואי, הנושא באחריות הגדולה להבטחת זכויותיהם של המבוטחים בטווח רחב של מצבים רפואיים. העבודה מתבצעת בצוות מקצועי, רב תחומי ומגובש. העובדים והעובדות מתחום המינהל בסניפים מחזיקים בידע מקצועי נרחב בכל תחומי פעילותה של מכבי, ואחראים על הנגשת הידע הזה למבוטחים. מטרתם המקצועית של עובדי המינהל היא להקל על הפן המינהלי בהתמודדות עם מצבי חולי ועם צרכים רפואיים שונים. השירות ניתן למבוטחים בערוצי שירות שונים: פרונטאלי, טלפוני ובאמצעות אמצעים מקוונים.

רק במכבי

  • הכשרה מעמיקה לתפקיד במסגרת בית ספר ייעודי לתפקידי מינהל.
  • בנוסף לעבודה עם קהל המבוטחים, תפקידי המינהל כוללים שותפות בפרויקטים ותהליכים מגוונים בסניף, ושותפות בעיצוב תהליכי השירות במכבי.
  • אפשרויות התמחות מרובות כחלק מאופק ההתפתחות במסלול המקצועי, כולל אחריות על תחומי תוכן יעודיים.
  • לרשות העובדים עומד אתר ידע פנימי מקיף המאפשר גישה לכלל המידע המקצועי, הרפואי והאירגוני הנחוץ לשם מילוי התפקיד.
 
המידע המופיע באתר הגיוס רלוונטי לאוכלוסיית העובדים השכירים במכבי שירותי בריאות וכפוף למדיניות ונהלי מכבי המשתנים מעת לעת.