24 ינואר 2018 ח' שבט תשע"ח

מערכת לזימון תורים וביטול תורים

חברי מכבי יכולים לזמן תורים לרופאים, לדיאטניות ולאחיות, לצפות בתורים שהוזמנו, לבטל תורים ולעקוב אחרי ביקורים קודמים בטלפון החכם או בדפדפן.
לזימון תור ללא סיסמא

זימון וביטול תור ללא סיסמה

במכבי כבר לא צריך סיסמה בשביל לזמן או לבטל תורים דרך הדפדפן או דרך אפליקציית הסלולר. בשימוש באפליקציה ניתן גם לשמור את התור ישירות אל היומן במכשיר הסלולרי.
שירות זימון וביטול התורים זמין עבור רופאים מכל הסוגים, כמו גם לאחיות או ליעוץ תזונתי (דיאטנית), בתנאי שהרופא/מטפל רשום לזימון תורים באמצעות השירותים הדיגיטליים. במקרה שלא ניתן להזמין או לבטל תור באופן דיגיטלי, תוצג אפשרות ליצירת קשר טלפוני עם המרפאה.
חדש! רדיוס החיפוש מותאם ליישוב שלכם!
מעכשיו, בכל פעם שתחפשו נותן שירות לפי יישוב במדריך השירותים, החיפוש יתבצע ברדיוס המותאם ליישוב שבו בחרתם. למשל, חיפוש בתל אביב יכלול רדיוס של 20 ק"מ בעוד חיפוש בחיפה יכלול רדיוס של 45 ק"מ כדי לכלול יישובים שכנים. לאחר מכן, בעמוד תוצאות החיפוש, תוכלו להרחיב או לצמצם את הרדיוס.

הנחיות לשימוש בשירות זימון תורים ללא סיסמה

אפליקציה: איך לקבוע תור ללא סיסמה מהטלפון הנייד

זימון תור ללא סיסמה

ממסך הבית של האפליקציה יש לבחור במדריך השירותים, שם יש לבחור ב"איתור רופא" או "מעבדות, מכונים ומטפלים" לפי הצורך.
ניווט לאיתור נותני שירות וזימון תורים ללא סיסמה באפליקציה
במסך הבא תוכלו למקד את החיפוש, למשל לפי שם הרופא או המטפל, תחום ההתמחות, או הישוב. אחרי שהוספתם את הפרטים לפיהם תרצו לחפש, לחצו "הצג" ולאחר טעינה תוצג רשימת רופאים, מטפלים או מכונים, אותה ניתן לסדר לפי תור פנוי ראשון (באיתור רופאים בלבד), לפי מרחק או לפי א'-ב'.
איתור רופא וזימון תור ללא סיסמה באפליקציית מכבי
בחרו רופא, מטפל או מכון מהרשימה ולחצו עליו לקבל פרטים נוספים ולהזמין תור. כשתלחצו על כפתור "זימון תור" תתבקשו להזין פרטים מזהים. בחרו בזיהוי ללא סיסמה, בו נדרשים רק מספר זהות ותאריך הלידה.
הזדהות לצורך זימון תור ללא סיסמה באפליקצייה

ביטול תור וזימון תור חוזר

ניתן לבטל תור באותה הדרך בה מזמנים תור כפי שמוסבר לעיל, וניתן גם לגשת ישירות לתורים שזומנו כדי לבטל אותם, או לראות תורים מהעבר ולזמן תור חוזר לאותו רופא או מטפל, באמצעות "זימון וביטול תורים" מהמסך הראשי של האפליקציה. כדי לגשת לאזור זה תתבקשו להזין פרטים מזהים. ניתן להזדהות ללא סיסמה באמצעות מספר זהות ותאריך לידה.
ניווט והזדהות לזימון וביטול תורים ללא סיסמה
לאחר ההזדהות תוכלו לראות תחת "תורים עתידיים" תורים שקבעתם ובמקרה הצורך לבטל אותם. תחת "ביקורים קודמים" תוכלו למצוא תורים שעברו, ובלחיצה להגיע למסך פרטי הרופא או המטפל ולזמן תור חוזר אליו.

דרך אתר מדריך השירותים

במדריך השירותים של מכבי אפשר למצוא רופאים בכל הארץ ובכל תחום, כמו גם אחיות, מכונים, מעבדות, מטפלים ונותני שירותים רפואיים אחרים. ניתן להגיע למדריך השירותים דרך "איתור שירותים" בראש האתר בו אתם קוראים כעת:
קישורים למדריך השירותים באתר מכבי

איך מזמינים תור ללא סיסמה?

בוחרים נותן שירות ממדריך השירותים:
איתור רופא והזמנת תור במדריך השירותים של מכבי
באמצעות כפתור "תור פנוי קרוב" ניתן למיין את תוצאות החיפוש לפי זמינות הרופאים/מטפלים.
ליחצו על כפתור "הזמן תור" - כאשר הכפתור לא מופיע, לא ניתן להזמין תור לאותו נותן שירות דרך מערכת זו אך יוצגו מספרי הטלפון באמצעותם תוכלו לזמן תור.
לחיצה על כפתור "הזמן תור" תוביל למסך בו ניתן להזדהות באמצעות מספר זהות ותאריך לידה, בלי צורך בסיסמה מיוחדת:
הזדהות ללא סיסמה במדריך השירותים של מכבי
לאחר שהזדהיתם תוכלו להמשיך ולבחור תור מבין התורים הפנויים באמצעות כפתור "הזמן תור":
בחירת תור פנוי במדריך השירותים
במסך האישור תוכלו לראות ולהדפיס את פרטי נותן השירות והתור שלכם.
אין לפנות ליותר מרופא אחד ברבעון באותו תחום רפואי, אלא אם ניתן לכך אישור מיוחד של מנהל הסניף, ובכפוף לתנאים שנקבעו במכבי.

זימון תור לכל המשפחה

במדריך השירותים של מכבי ניתן לזמן תורים לאותו רופא עבור מספר בני משפחה. לזימון תורים נוספים לחצו על "החלף משתמש" ומיד יופיע חלון הזדהות חדש. לאחר הזנת פרטים חדשים תחזרו לרשימת התורים הפנויים עבור אותו רופא.

איך מבטלים תור?

בוחרים נותן שירות ממדריך השירותים.
לוחצים על כפתור "בטל תור".
בחלון הפרטים האישיים יש להזין מספר תעודת זהות ותאריך לידה.
לאחר מכן יש לבחור בשעה ובתאריך של התור שברצונכם לבטל.
במכבי Online ניתן לצפות ברשימת הביקורים המלאה, לעדכן או לבטל תור.
כניסה למכבי Online >> (לבעלי סיסמה בלבד)
לא מצאת פתרון? פנו אלינו