28 ספטמבר 2020 י' תשרי תשפ"א
מעודכן לתאריך:  16.06.2014 

הסרת שיער בלייזר, כמה עובדות והמלצות

לייזר היא השיטה היעילה והבטוחה ביותר להסרת שיער. לרוב מדובר על סדרה של עד 12 טיפולים. אסור להשתזף לפני ואחרי הטיפול וחשוב לבחור במכון מקצועי עם מכשור חדיש. חברי מכבי שלי זכאים להטבות על טיפולי הסרת שיער ברשת 'פרופורציה'
מעודכן לתאריך:  16.06.2014 
בנוסף לשיפור המראה האסתטי, הסרת שיער עשויה לתרום להפחתת ריחות גוף לא נעימים, בייחוד באזור שטוף שמש ולחות כמו ישראל.
כאשר בוחנים מהי השיטה המועדפת להסרת שיער, אגב שקלול גורמים דוגמת יעילות, כאב, משך טיפול ועלות - הסרת שיער בלייזר היא השיטה המנצחת.

איך עובד מכשיר הלייזר להסרת שיער?

מכשיר הלייזר עושה שימוש באנרגיית קרן לייזר, שמחממת את השיער באזור הטיפול עד לשורש השערה. החימום גורם להרס של זקיק השערה ומונע ממנה לצמוח שוב.
הלייזר יעיל יותר משיטות טיפול אחרות שעושות שימוש באנרגיית אור, דוגמת IPL. זוהי שיטה נפוצה עם יעילות מוכחת, שמתאימה גם להסרת שיער משטחי גוף רחבים כמו גב וחזה.

על מה חשוב להקפיד לפני הסרת שיער בלייזר?

לפני שבוחרים מכון ומתחילים בטיפולי הסרת שיער בלייזר, יש כמה דברים שחשוב לבדוק כדי לוודא שהטיפול יתבצע בצורה הטובה והאפקטיבית ביותר.

1. בחרו במכון מקצועי עם מכשירים מהדור החדש

חשוב לבחור במכון שמאובזר בציוד המתקדם ביותר, על מנת שהטיפול יהיה יעיל ובטוח. ב'פרופורציה', טיפולי הסרת השיער מתבצעים באמצעות מכשירי הלייזר החדישים ביותר שקיימים בשור בישראל. המכשיר נבדק ומאושר על ידי ה-FDA האמריקאי וה-CE האירופאי.

2. אל תוותרו על פגישת ייעוץ לפני הטיפול

הסרת שיער בלייזר הוא טיפול רפואי לכל דבר ועניין ולכן חשוב להקפיד על כך שתיבדקו על ידי אנשי מקצועי מיומנים. לפני הטיפול יש להגיע לפגישת ייעוץ שבה בוחנים את גוון העור, צבע השיער וצפיפות השיער, על מנת להתאים את אופן הטיפול לקבלת תוצאות מיטביות. בין הטיפולים יש לעקוב אחר צמיחת השיער והשינויים שחלו בו, ובהתאם לקבוע את עוצמות קרני הלייזר בטיפולים הבאים.

3. התאזרו בסבלנות - השיער לא נעלם בתוך יום

בכל טיפול נפגעים בממוצע 10% מזקיקי השיער, ולכן התהליך מתפרש על פני מספר טיפולים. כדי להשיג תוצאות אפקטיביות, נדרשים עד 12 טיפולים, בהפרשי של 3 חודשים בין טיפול לטיפול.

לא ניתן לצמצם את מרווח הזמן בין הטיפולים מפני שהשיער צריך להגיע לשלב בו תהיה לקרן הלייזר השפעה מרבית עליו. מאחר שצמיחת השיער היא מחזורית וכוללת 3 שלבים, חשוב שכל אחד מטיפולי הלייזר ימצא את זקיק השערה בשלב צמיחה אחר.

4. אל תשתזפו לפני ואחרי הטיפול

הימנעו מחשיפה לשמש בימים הסמוכים למועד הטיפול. שיזוף וחשיפה לקרינת השמש לפני או אחרי טיפול בקרני לייזר עלול לגרום לכוויות ודלקות באזור המטופל.

5. בדקו את המוניטין של המכון

תהליך ההיפטרות משיער דורש השקעה כספית ומחויבות לתהליך שיכול לארוך עד 3 שנים. אף אחד לא מעוניין שהשקעתו תרד לטמיון ועל כן ראוי לבדוק את המוניטין של המכון בו תבחרו. כדאי להתחשב בניסיון, במכשור ובמספר הלקוחות המרוצים.

הטבות לחברי "מכבי שלי"

חברי מכבי שלי נהנים מהטבה משמעותית על הסרת שיער בלייזר ברשת מרפאות 'פרופורציה'.

רוצים לדעת עוד על טיפולי הסרת שיער בלייזר ? לפרטים נוספים באתר פרופורציה