01 יולי 2022 ב' תמוז תשפ"ב
מעודכן לתאריך  31.07.2011  באדיבות ה 

סוכרת סוג 1

Diabetes, type 1
מעודכן לתאריך  31.07.2011  באדיבות ה 

זכויות חולי סוכרת

ריכוז זכויות ושירותים ייחודיים הניתנים לחברים שאובחנו כחולים במחלת הסוכרת
חולי הסוכרת במכבי מטופלים על ידי רופא וצוות רב-מקצועי הכולל אחיות, תזונאיות, עובדת סוציאלית, יועצים לפעילות גופנית ומומחים נוספים בתחום הסוכרת, במטרה להעניק להם הדרכה וליווי ולסייע להם לנהל אורח חיים בריא ושגרת חיים תקינה.

אחיות מכבי

האחיות במרכזים הרפואיים של מכבי ידריכו אתכם אודות סוכרת, דרכי הניטור של המחלה ומניעת סיבוכים. בנוסף, ניתן לפנות אל האחיות לביצוע בדיקות מעקב כמו בדיקת כף רגל, רמת סוכר, לחץ דם BMI ועוד.
לאיתור מרפאת אחיות >

מכון סוכרת

מכוני הסוכרת של מכבי מציעים לכם ייעוץ על ידי צוות רב מקצועי המוסמך במיוחד לטיפול וסיוע בהתמודדות עם מחלת הסוכרת. יש לקבל הפניית רופא כדי לפנות למכוני הסוכרת.
לאיתור מכון סוכרת >

סדנאות לחולי סוכרת

במכבי מתקיימות מגוון סדנאות עבור חולי סוכרת, למתן תמיכה והדרכה להתמודדות עם המחלה. מנחי הסדנאות הם אנשי מקצוע מומחים אשר ילוו וידריכו אתכם כיצד לאזן את הסוכרת ולשמור על איכות החיים לאורך זמן.
הצטרפות לסדנאות סוכרת >

גמילה מעישון לחולי סוכרת

חברים עם סוכרת מוזמנים להירשם לסדנאות גמילה מעישון המתקיימות ברחבי הארץ. עישון מגביר באופן משמעותי את הסיכון לפתח סיבוכים של מחלת הסוכרת, כמו מחלות לב ופגיעה בראייה. בסדנאות תפגשו מומחים לגמילה מעישון אשר יסייעו לכם להיגמל בהצלחה ובאווירה תומכת.
הצטרפות לסדנאות גמילה מעישון >

ייעוץ תזונה לסוכרתיים - מוצאים איזון יחד

חשוב לקבל הדרכה תזונתית שתעזור לכם להפחית את נזקי המחלה ולשמור על איכות החיים. הדיאטניות של מכבי ישמחו לענות על שאלותיכם ולהעניק לכם ליווי וייעוץ מקצועי, תוך התחשבות בהעדפות האישיות שלכם ובאורח חייכם. קבעו תור - ללא הפניית רופא.
כל המידע על ייעוץ תזונתי לחולי סוכרת >

בדיקת Day2

חברי  מכבי שלי ומכבי זהב שיש להם ותק בשב"ן של חצי שנה לפחות והם מאובחנים עם סוכרת סוג 2 (ומטופלים בטיפול פומי ו/א ובאינסולין ארוך טווח) יוכלו לקבל הפניה מדיאטנית לביצוע בדיקת DAYTWO ובדיקות הדם הנדרשות כחלק מהטיפול התזונתי.
למידע נוסף על בדיקת Day2>

ייעוץ אישי לפעילות גופנית

חולי סוכרת זכאים לקבל ייעוץ פרטני להתאמת תכנית פעילות גופנית אישית. הייעוץ ניתן על ידי פיזיותרפיסט מומחה של מכבי, בהפניית הרופא המטפל.

אביזרים רפואיים

בדיקות

חיסונים

זכויות נוספות

לפרטים והרשמה לסדנאות לחולי סוכרת