29 ספטמבר 2020 י"א תשרי תשפ"א

הכירו את K - ועכשיו גם צ'אט עם רופא

האפליקציה שמבוססת על בינה רפואית

אפליקציה מבוססת בינה מלאכותית, שבחנה למעלה מ-2 מיליארד אירועים רפואיים, הכוללים מעל ל-600 מיליון ביקורים אצל רופאים ומעל למיליארד בדיקות מעבדה אצל קרוב ל-10,000 רופאי מכבי, ומציגה את האבחנה שהתקבלה לגבי אנשים במקרים דומים לשלכם.

אייקון של מוגבלות בראייההאפליקציה עדיין אינה נגישה לאנשים עם מוגבלות בראייה ולעיוורים. חברים אלו מוזמנים לתאם ביקור טלפוני עם הרופא המטפל, או להתקשר למוקד האחיות של מכבי - 3555*
עד כה, חיפוש מידע רפואי ברשת טמן בחובו לא מעט בעיות, ואחת העיקריות היא מידת האמינות של המידע. כשאתם חווים תסמינים כלשהם ורצים לחפש מידע ברשת, אין לכם מושג עד כמה המידע שליקטתם הוא אמין ועד כמה הוא תקף לגביכם. במרבית המקרים גם לא תוכלו לקבל קצה חוט ממוקד דיו, וסביר להניח שתפתחו חרדה ממה שתקראו ברשת.
האפליקציה K שמבוססת על שיתוף פעולה בין מכבי שירותי בריאות והסטרטאפ K Health, מבצעת הליך תשאול חכם וידידותי של המשתמש. במהלך התשאול הוא נשאל שאלות פשוטות וברורות, ולאור התשובות שהוא מסמן כתקפות עבורו, המנוע החכם בודק מה אמרו רופאי מכבי למטופלים במקרים דומים לשלו. כיוון שבסיס המידע שבידי המערכת מושתת על כמות אדירה של מקרים אמתיים שנאספו אנונימית, הרי שמידת האמינות של התוצאות שהיא מספקת גבוהה ביותר.

צ'אט עם רופא לחברי מכבי

צ'אט עם רופא מכבי מומחה - בחרו באפליקציית מכבי בשירות "K" – צ'אט עם רופא, ענו על מספר שאלות לגבי הסימפטומים, התחברו כמטופלי מכבי וקבלו מידע לגבי פעולות וייעוץ שניתנו לאנשים שענו תשובות דומות והינם בעלי מין וגיל דומים לשלכם.
בשלב זה תוכלו לקבל שיקוף תמצית התיק הרפואי שלכם ותוכלו להמשיך לצ'אט עם רופא מכבי. הרופא יוכל לייעץ לכם, לייצר הפנייה לתרבית שתן או משטח גרון, לרשום מרשם, לתת הפניה למוקד או מיון, להפנות למעקב רופא מטפל ועוד.
השירות אינו כרוך בתשלום והוא פתוח בשעות 19:00-23:00, כל יום, כולל סוף שבוע.
 לתשומת לבכם:
  • השירות ניתן מגיל 19 ומעלה
  • השירות אינו מיועד למקרים כרונים, פגיעות טראומה (חבלות), הריון או אונקולוגיה, אלא למקרים אקוטים בלבד
  • הרופאים הינם רופאים מומחים של מכבי בתחום משפחה/פנימית/רפואה דחופה החשופים לתיק הרפואי כמו במוקד פיזי, אך עובדים מביתם
  • האפליקציה אינה מהווה תחליף לייעוץ רפואי
 
אפליקציית K Health
האפליקציה זמינה להורדה ללא תשלום
 

 להורדת האפליקציה:

Download on the App Store Get it on Google Play
כל המידע באפליקציה נשמר בשרתים מאובטחים בהתאם לסטנדרטים המקובלים לשמירת מידע רפואי  וכללי ה HIPPA ובהתאם למדיניות הפרטיות.