17 דצמבר 2018 ט' טבת תשע"ט

בחירת צירים לוועידה ה- 13

בתאריך 12.11.2018 התקיימו בחירות אזוריות לוועידה השלוש-עשרה.


הופקו 19,033 כרטיסי בוחר והצביעו 10,602 מתוכם.
להלן שמות הנבחרים וכמות קולות המצביעים:

מחוז מרכז

עירמרכז רפואימועמדים שלא נבחרו (מספר הקולות שבהם זכו)המועמדים שנבחרו
אלעד אלעד
  • שווץ יעקב - 11
  • גיסינגר עופר - 97
אילת אילת
  • להט סילביה - 17
  • דיק שושנה - 40
  • וידן יורם - 51
  • כץ גד - 33
אור יהודה אור יהודה
  • לביא שיר - 2
  • ארביב פנינה - 67
  • שדה עמוס - 63
בני ברק בני ברק
  • ברוק בן ציון - 41
  • גוטרמן שמעון - 31
  • לאנג חוה - 30
  • לרר יוסף - 33
  • סיני-סימוני שרון - 26
  • פכטר נפתלי - 41
  • אסחייק יחזקאל - 247
  • הבר יהודה - 232
  • היימל ברוך - 218
  • פוזנר ישראל - 214
  • פריינד זאב - 276
בני ברק כהנמן  
  • פלמן שמעון - 94
 
  • אידלשטיין אלדד אלון - 105
  • ליברמן מרדכי - 134
  • רוזנגרטן יצחק - 135
  • שלומוביץ אשר - 115
גבעת שמואל גבעת שמואל  
  • קוסטה מרים - 4
  • קוסטה שני - 2
  • ליבוביץ ליביו - 31
  • בשן בוקשפן ישעיהו - 72
  • פשין אריאל - 64
גבעתיים גבעתיים  
  • ישראל משה - 8
  • בר פלד זיו - 73
  • ברנע לימור - 71
  • טנקוס שגית - 69
  • ניב אורלי - 90
יהוד יהוד
  • סרור שי - 1
  • פלד דיאנה - 64
רמת גן מרום נווה
  •  עובד יוסף - 4
  • הנדין אורנה - 70
  • מורד ישי - 51
רמת גן רמת גן
  •  אברהמי ליזה - 10
  • שביט חיה - 15
 
  • דמתי שגיא - 88
  • הלל ליאב - 89
  • נחשון אהובה - 99
  • ענבר גד - 88
  • פדה איתמר - 91
  • פוקס רון - 86
  • שוקר עליזה - 85
קריית אונו קריית אונו  
  • הראל לימור - 8
  • אשרוב מלכה - 50
  • בר שאן שאול - 62
  • גברא עליזה - 54
  • עובדיה אליהו - 50
שוהם שוהם  
  • אמיר יואל - 21
  • ארביב יוסף - 19
תל אביב-יפו אזורי חן  
  • כהן אילן - 29
  • שוייצר לביאה - 32
תל אביב-יפו בלפור  
  • חזי דניאלה - 10
  • ישראלי גליה - 11
  • לאביוד רון - 8
  • לוי נסים - 8
  • בן דוד דרורה - 62
  • גרבי שלי - 53
  • זיידנמן גיא - 63
  • קורדבני רואי - 67
  • קלי עומר - 53
  • קרול חנה - 63
תל אביב-יפו הדר יוסף
  • דרור יובל - 27
  • לזרוב תמיר - 9
  • ליזרוביץ עמנואל - 10
  • שוורץ יעקב - 11
  • שוורץ עירית - 12
  • ולך דפנה - 124
  • ורבין נעמה - 119
  • קדם דינה - 141
  • גוטהילף תמירה - 106
תל אביב-יפו השל"ה
  • חתוכה יובל - 9
  • שוורץ אורן - 12
  • לשנו דליה - 138
  • מרדכי יורם - 80
  • סוסתיאל יפית - 84
  • פנחס יעקב - 85
  • רז מיכל - 89
  • שלכטר סטיב - 104
תל אביב-יפו שכונת התקווה  
  • שטרן ברוך - 9
  • שעשוע דוד - 10
תל אביב-יפו יד אליהו  
  • בורנשטיין אורן אהרון - 6
  • גפן שווה איריס - 41
  • סעד זהבה - 45
תל אביב-יפו יפו  
  • בן עמרם נורית - 13
  • סביצקי יסמין - 24
  • אבו נצירה עאידה - 96
  • חנאניא ג'ורג - 97
  • עדן חיים - 94
  • קאסם עדי - 99
תל אביב-יפו רמת אביב ג'  
  • מלמד מיכל - 12
  • בן ברוך אביבה - 132
  • מור שלום מרינה - 165

מחוז דרום

  • עירמרכז רפואימועמדים שלא נבחרו (מספר הקולות שבהם זכו)המועמדים שנבחרו
    אשדוד אשדוד
    • אלבז מכלוף שי - 11
    • אבסדיד לירז - 11
    • זילברבוש טליה - 5
    • שינדלר דן - 97
    • חורגין יוליה - 24
    • פאר מאיה - 27
    אשדוד  אשדוד ג'
    • שטייף טטיאנה - 4
    • לזרוביץ מרדכי - 0
    • אירום יצחק משה - 47
    אשדוד אשדוד ו'
    • חסן אלון - 3
    • 'קיסלביץ אדלה - 56
    • חדד יוסף מרק - 52
    אשדוד אשדוד ז'  
    • שטיימן מילנה - 6
    אשדוד אשדוד י'א
    •  רוימי ענת - 11
    • מילר מאיה - 37
    • קדוש לורנס - 49
    אשקלון אשקלון  
    • ברבן זיוה - 3
    • גרשי יוסף - 2
    • וייזל עדי - 3
    • חינציין בוריס - 2
    • פודברזסקי אנה - 2
    • תדמור כרמית - 3
    אופקים/בני נצרים אופקים/בני נצרים
    • ברברמן דוד - 0
    • לוי יוסף - 44
    באר שבע באר שבע
    • דהאן דורון - 2
    • זגרון אייל - 7
    • עוזיאל בנימין - 2
    • רדיאונובה אירינה - 33
    • רסקינד מרינה - 106
    • שושן יורם - 25
    באר שבע באר שבע ט' 
    • לאביוד עליזה - 1
    • זוהר רויטל - 45
    באר שבע נווה זאב
    • דדון יהודה - 1
    • נגבקאר יונה - 2
    • אבוביץ ריטה - 20
    באר שבע רמות  
    • רדוצקי רומן - 7
    באר שבע באר שבע י'א
    • חדאד חיים - 1
    • חדאד רות - 2
    • גוסצ'ינסקי אלכסנדר - 15
    • רשקובן אלכסנדר - 16
    גדרה  גדרה
    • אגברה גבריאל - 2
    • מרום מנחם - 1
    • פייס זאב - 36
    גן יבנה גן יבנה
    • סוסיד צביקה - 1
    • צדיקוב אילנה - 19
    • איצקוביץ אנדרי - 37
    גני טל גני טל  
    • פרילוצקי גלינה - 12
    דימונה דימונה
    • מוזס אפרת - 1
    • צרויה יחיאל - 56
    יבנה יבנה  
    • סרבי עליזה - 5
    • בהיר דוד - 19
    • שפיץ דניאל - 39
    ירוחם/ערוער ירוחם/ערוער
    • שמעוני דבורה - 0
    • אוחנה נחמה - 51
    להבים להבים  
    • לאביוד יואב - 4
    • מיכאלי דינה - 87
    מזכרת בתיה מזכרת בתיה
    • וינר מורן - 6
    • זדנוביץ אירינה - 16
    מיתר מיתר
    • רודניק אריה - 5
    • סגרון נתנאל  - 1
    • קויפמן שרה - 98
    מצפה רימון מצפה רימון  
    • אדיר אלי - 2
    נתיבות נתיבות
    • אוחנה אלדד - 16
    • אלמאסי לבנת - 0
    • ביטון מוריס - 23
    עומר עומר
    • לאביוד רותם - 4
    • מיכאלי בני - 36
    ערד/כספיה ערד/כספיה
    • לגזיאל מריזו - 10
    • לסקר ג'ולייט - 12
    • קגן-גברילוב מאיה - 1007
    • קליין חיים - 1024
    קרית גת קרית גת  
    • אוהנה אברהם - 6
    קרית גת-אתרי המקרא קרית גת-אתרי המקרא  
    • יהושע אילן - 3
    קרית מלאכי  קרית מלאכי  
    • יצחק יאיר - 9
    רהט/לקיה רהט/לקיה  
    • דהן חגית - 3
    רחובות רחובות
    • עקנין ליטל - 2
    • קרני הראל - 12
    • קדישביץ הלנה -115
    • רביד מאשה - 64
    רחובות מזרח
    • נחשוני שרון - 4
    • צור גיא סגרון נתנאל - 1
    • אושרוביץ סימון - 97
    שדרות שדרות
    • פרנקל יואב יצח - 0
    • איידלברג איגור - 23

מחוז ירושלים והשפלה

עירמרכז רפואימועמדים שלא נבחרו (מספר הקולות שבהם זכו)המועמדים שנבחרו
אפרת אפרת
  • איילת ניסים - 0
  • מנחם מרדכי שלום - 6
אזור אזור
  • רבקה בן בסט - 0
  • אורפלי חן-קארי - 12
בית שמש בית שמש
  • בשארי חיון ענת - 0
  • בן זקן אהובה - 11
ביתר עלית ביתר עלית
  •  גבאי רמי  - 0
  • וולף עוז - 19
בת ים בת ים
  •  זהר אבי - 17
  • ורמן אלכסנדר - 65
  • כליפה מרים - 68
  • מירן טל - 72
  • מנדלסון אילנית - 66
  • מנדלסון איליה - 67
  • קרקו אליהו - 77 
  • שפירא אלחנן - 60
בת ים קדושי קהיר  
  • מירן גיל - 9
  • רוזנטל פלוריקה - 3
  • שפירא יעל - 10
חולון חולון  
  • אטיאס מירי - 17
  • אנגל שאול - 9
  • ארז יעקב - 15
  • שדה דניאל - 14
  • דוידי רחמים - 12
 
  • בר-קט דניאל - 74
  • גולן צפורה - 62
  • דקל-קידר יעל - 91
  • מוסאזאדה ספיר - 87
  • מיוני יעקב - 70
  • ענבה זאב - 85
חולון נאות שושנים
  • ארז איל - 41
  • נורני רויטל - 24
  • ממיה אייל -  0
  • בן אליהו יהודית - 104
  • בן דוד לאה - 103
  • גולצ'ה אתי - 105
  • הרשברג בתיה - 100
  • קואינוב הלנה - 89
חולון קרית בן גוריון 
  •  רינה קייסי - 0
  • הררי רבקה - 10
  • יולזרי אילנית - 40
ירושלים ירושלים
  •  רוזנברג גל שמעון - 2
  • אפל דוד - 40
  • זרצקי יהודה - 26
  • טל ג'נט שרה - 33
  •  קרביץ נועה - 29
ירושלים מזרח  
  • חאג' יחיא איברהים - 25
  • מסארוה מוחמד - 23
ירושלים גאולה
  • זולברג שמואל מורדכי - 1
  • גרינצייג יעקב - 3
ירושלים גבעת זאב
  •  יעקב רותם - 4
  • מויאל מרדכי - 11
ירושלים גילה
  •  דפנה גרוסמן רהט - 0
  • וסרמן יוסף - 6
ירושלים הדסה
  • דומיניץ ברכה - 2
  • הלוי עמית - 2
  • פוקס גלית - 67
  • פריימן אסנת - 66
ירושלים מרכז רפואי אלון - רמות
  • מירב זקן - 0 
  • בקר נתן - 11
ירושלים פסגת זאב
  • גיא כהן - 9
  • מרים כנפו - 9
  • גורן עקיבא - 26
  • חבקין סטניסלב ליאור - 29
לוד לוד
  •  ניימן אנה - 11
  • בלייוייס לאופולד - 37
  • בן רעי יפעת - 39
מבשרת ציון מבשרת ציון
  • ליברמן אורנה - 4 
  • שבח גרשון - 7
מודיעין מודיעין
  • כהן שרון - 31
  • ברהום לילך - 31
  • בליסיה נאור - 24
  • ריפשטוס שלמה - 30
  • אדם אילן - 218
  • דביר קובי - 210
  • ישראלי דליה - 206 
  • סעדון שרון - 219 
  • פן שמואל - 215
מעלה אדומים מעלה אדומים
  • דומיניץ נעם - 3
  • רחמים אברהם - 39
נס ציונה  נס ציונה
  •  רותם-גבורי שרה - 15
  • ברק דני - 117
  • דוידוביץ רונן - 112
  • כץ לימור - 113
קרית ספר/מודיעין עלית קרית ספר/מודיעין עלית   
  • ברנפלד רפאל - 18
  • ניימן נחמן - 26
ראשון לציון רמות
  • מור זיו - 30
  • בז'רנו ישראל - 34
  • שפר לילך - 21
  • אזולאי קרן - 173
  • בר אוריון טל - 178
  • בר מימון שרה - 179
  • חכם פור לוטם - 170
  • מנור אורה - 177
  • פיסטול רבקה - 187
  • צ'חה אסתר - 153
  • רוה אריה - 167
ראשון לציון פרס נובל
  • אילנית ברנשטיין - 0
  • אדרי עופרה - 22
  • דמרי יוסף - 21
  • קרופניק צפורה - 18
ראשון לציון נווה ים
  • נעים אברהם - 9
  • שנקר אילן - 7
  • אילון שושנה - 118
  • דרורי בת שבע - 120
  • שפיר אורי - 118
רמלה רמלה
  • אגו אלישבע-מאיה - 8
  • יונייב יעקב - 16
  • ברגר דוד - 59
  • דניאלי יוסף - 63 
  • שובט דוד - 65
רמת בית שמש רמת בית שמש
  •  כהאן יואל פרץ - 2
  • רוטמן אברהם - 67

מחוז שרון

עירמרכז רפואימועמדים שלא נבחרו (מספר הקולות שבהם זכו)מועמדים שנבחרו
אור עקיבא-קיסריה אור עקיבא-קסריה  
  • שישה אורית - 28
אורנית אורנית
  • צפריר עידן ענת - 1
  • שפר יהושע - 71
אלפי מנשה אלפי מנשה
  • שאצקי אושרת - 0
  • סביר חבצלת - 2
  • פרג גלינה - 44
אריאל אריאל
  • גירין אמיל - 5
  • רחמים צופנית - 1
  • קוגן ילנה - 40
חריש חריש
  • דוד אבי - 4
  • אלפי ליאת - 24
הוד השרון הוד השרון
  • מצקובסקי אלי - 19 
  • ברוצקי קצור איתן - 104
  • מליץ אורית - 111
  • שמחוני גליה - 104
הרצליה הרצליה
  • ארז קרן - 31
  • אדיב טל - 126
  • גרידיש עמית - 126
  • פרמדר אריאלה - 153
  • קלוג דניאל - 136
  • רזון בתיה - 149
  • שומילוב קליפר שלי - 147 
חדרה חדרה
  • בסקקוב(וולפסון ליובוב) - 4
  • בסקקוב יעקב - 3
  • בן ארי מרים - 170
  • פרייב מאיה - 180
טייבה טייבה
  • עאזם מאמון - 0
  • מצארוה מועין - 87
טירה טירה  
  • חטיב מרואן - 30
כפר יונה כפר יונה  
  • מגידו איריס - 15
כפר סבא כפר סבא   
  • שירוי אורי  - 8
  • איפרגן לילך - 105
  • צוינגל גדי - 104
  • קובי רוג'ר רפאל - 104
  • שכטר רון - 107
כפר סבא כפר סבא הירוקה  
  • מונטנר לי - 20
נתניה נתניה
  • דואק יוסי - 23
  • דורין אוריאל מ - 79
  • וינטראוב צבי - 110
  • קוסינובסקי אלקה בלה - 183
  • שחר ארנון - 93
  • שפר ירון - 133
נתניה נתניה דרום  
  • בן דוד מינמר גלית - 3
  • כהן לובה - 15
  • קריב רוני - 16
נתניה קרית השרון  
  • גיברשטין מיכל - 15
פרדס חנה פרדס חנה  
  • רוטמן נעמה - 23
פתח תקווה פתח תקווה
  • חביב שאול - 8
  • עאזם מנאר - 9
  • קניוק רמי - 11 
  • כרמלי אורלי - 9
  • אקפו-פרז מגי - 9 
  • יעקב רונית - 14
  • עזריה שלומי - 3
  • גדליהו חיים - 17
  • ברגמן שמעון אליהו - 209
  • גבע נורית - 228
  • גינוסר גדעון - 218
  • גרוסמן אלון - 224
  • גרוסמן אברהם חיים - 209
  • טבק אורית - 199
  • לייקין אנה - 229
  • רחלזון עדי - 196
  • שגב אורן - 232
פתח תקווה פתח תקווה - עמישב  
  • בא-גד אבישי - 1
צור יגאל-מ.ספיר צור יגאל-מ.ספיר  
  • מסר שחר - 18
קלנסוואה קלנסוואה  
  • חאסקיה דאוד - 83
ראש העין ראש העין
  • נחום חמוס - 4
  • גולן טל - 107
  • הכהן ערן - 99
רמת השרון רמת השרון
  • גלעד אמיר אפרת - 13
  • בקר נורית - 18
  • רז ענת - 10
  • שמעון אליק - 9
  • אומר נילי - 185
  • בלכר לידיה - 190
  • זינגר סיגל - 197
  • רוט מרים אורנה - 179
רעננה רעננה
  • גוטשל צוריאל - 8
  • אגם מודי - 106
  • דולב שירלי - 96
  • ויצמן אפרת - 108
  • זאבי טל - 93
  • רומנקביץ שרה - 102 
  • שלום רחל רלי - 104
תל מונד תל מונד  
  • הורקני טליה - 16
  • וגדאני רונית - 18
  • רג'ואן מיה - 19

מחוז צפון

עירמרכז רפואימועמדים שלא נבחרו (מספר הקולות שבהם זכו)המועמדים שנבחרו
אום אל פאחם אום אל פאחם  
  • מחאג'נה מחמוד - 15
בית שאן בית שאן
  •  ארמה יעל - 10
  • יחזקאלי תומר - 40
דלית אל כרמל דלית אל כרמל  
  • מקלדה סלימאן - 1
זכרון יעקב זכרון יעקב  
  • הדר צפורה - 14
  • מנסור אוסאמה - 8
חיפה הדר
  • גרינצייג עקיבא - 31
  • מרקוש סיגלית - 37
  • סמגה רבקה - 34
  • קמינסקי זאב - 56
  • רוזנברג אליעזר ד - 60
  • רוסט רחל - 53
חיפה כרמל
  • אלון עדי משה - 12
  • שגב קרני - 6
  • הרוש אלינור - 8
  • רפטר חן - 7
  • מירובסקי חיים - 213
  • סמגה סהר - 211
  • פרץ שמעון - 201
  • רגב שמעון - 206
  • שוברט איריס - 211
חיפה נוה שאנן 
  • גליקמן אבא - 8
  • גליקמן פז - 15
  • גליקמן רחל - 9
  • אוחיון גבריאל - 235
  • סמל שרה - 237
  • קבקוב קרן - 235
חצור הגלילית חצור הגלילית  
  • אראל אלון - 5
טבריה טבריה  
  • נורקין רם - 20
טירת הכרמל טירת הכרמל
  • שטיין ישי - 7
  • ציקואשוילי נוי - 76
יקנעם יקנעם
  • פריימן יאיר - 2
  • בן חיים אורנה - 171
כפר יאסיף-אבו סנאן כפר יאסיף-אבו סנאן  
  • עבוד עיסא - 11
כרמיאל כרמיאל
  • קדוש דוד - 9
  • אדרעי גיל - 112
  • חדד שלום - 108
  • שוט שרה - 107
מגדל העמק מגדל העמק  
  • סודרי ברק - 5
מעלות מעלות  
  • ספקטור נאוה - 6
משגב משגב  
  • קרצו ראובן - 8
נהריה נהריה
  • מועלם אורלי - 10
  • רביצקי איגור - 4
  • אסייג דוד - 55
  • ידיד אילנה - 64
  • מיטב אסנת - 61
נצרת עלית נצרת עלית  
  • בשארה נח'לה - 4
  • ח'ורי חנא - 6
  • טיכטלי דוד - 4
  • סרוגי ראגי - 5
  • פרץ גולן - 4
נשר נשר  
  • פוקס יהודית - 1
עכו עכו
  • בן שימול תמר - 4
  • כהן ליטל - 25
עפולה עפולה
  •  דומין יורם - 1
  • סויסה יצחק - 51
צפת צפת  
  • אדרעי יהושע - 12
קריית מוצקין קריית מוצקין
  • מרקו יוסף - 22
  • מרקו עומר - 26
  • מרקו ירדן - 19
  • בנדיט שבת דפנה - 24
  • דמתי כלנית - 17
  • בר עמית - 444
  • זיו יואב - 446
  • פרום אלישע - 444
  • קרן דורון - 448
  • שילה גדעון - 452
קריית שמונה קריית שמונה  
  • אילן לאורה - 12
קרית אתא קרית אתא
  • האנט מיטל  - 9
  • האנט שמואל - 5
  • אלהרר חנין אורלי - 197
  • בלמס חפציבה - 101
קרית טבעון קרית טבעון  
  • הדר שי - 0
  • נצר טומקינס הילה - 0
קרית ים קרית ים
  • דמתי יניב - 8
  • דמתי מירב - 10
  • סננס זעירא ג'קי - 123
  • פרץ דורון - 124
רכסים רכסים  
  • הומינר שלמה - 12
שפרעם שפרעם  
  • גבן אחמד - 7
  • כרכבי נהאי - 7