28 יוני 2022 כ"ט סיון תשפ"ב

סדרת טיפולים לאורח חיים בריא

סדרת טיפולים משלימים לאורח חיים בריא ותזונה נכונה

מכבי טבעי מציעה סדרת טיפולים מיוחדת להקלה על בעיות הנובעות מחוסרים תזונתיים, חוסר איזון במערכת העיכול, עודף משקל, באמצעות דיקור סיני וייעוץ לתזונה טבעית (נטורופתיה).


מה כוללת סדרת הטיפולים לחיים בריאים?

הסדרה כוללת 7 טיפולי דיקור סיני ו-3 מפגשי ייעוץ עם נטורופת, להתאמת תפריט אישי, בריא ומאוזן המבוסס על עקרונות התזונה הטבעית.

באילו מצבים יכולה סדרת הטיפולים לעזור?

סדרת הטיפולים "טבעי לחיים בריאים" מתאימה לגברים ונשים בכל הגילאים המעוניינים לשפר את בריאותם ואת אורח חייהם. השילוב בין דיקור סיני ונטורופתיה מחזק את הגוף ואת מערכת העיכול ומסייע לעיכול מזונות, צמחי מרפא ותוספי תזונה שיומלצו על ידי המטפל.
תזונה טבעית יכולה לסייע לטיפול במחלות ובתסמינים רבים, החל ממחלות כרוניות (כמו יתר לחץ דם, סוכרת, פיברומיאלגיה ועוד), עודף משקל או תת משקל, כאבים מסוגים שונים, דלקות, חוסר איזון הורמונאלי ועוד.

מהם יתרונות הטיפול במכבי טבעי?

הטיפולים במכבי טבעי ניתנים על ידי נטורופתים מקצועיים ומנוסים. לפני תחילת הטיפולים תוזמנו לפגישת ייעוץ עם רופא אשר ימליץ על תכנית טיפולים המתאימה לכם. המרשמים שניתנים במכבי טבעי מבוססים על צמחי מרפא של החברות המובילות בתחום, אשר נמצאות בפיקוח משרד הבריאות ועומדות בתקני הבטיחות הנדרשים בארץ ובעולם.

 

רוצים לשמוע עוד על החבילה החדשה?

מלאו את פרטיכם ונציג מכבי טבעי ישוב אליכם בהקדם

לפנייה ישירה למכבי טבעי >>