20 מרץ 2019 י"ג אדר ב תשע"ט

טבעי לילדים

חבילת טיפולים לילדים עם בעיות קשב וריכוז

מכבי טבעי מציעה חבילה של 10 טיפולים משלימים שיכולים לסייע להקלה על בעיות קשב וריכוז אצל ילדים, להפגת מתחים ולהרגעת הגוף והנפש.


מה כוללת חבילת "טבעי לילדים"?

החבילה כוללת שילוב של הומיאופתיה וטיפולי ביופידבק, המסייעים שניהם להתמודדות עם בעיות קשב וריכוז (ADD ו-ADHD).

כיצד עוזרת הומאופתיה לטיפול בבעיות קשב וריכוז?

הומיאופתיה מאפשרת טיפול בבעיות קשב וריכוז בדרך טבעית, באמצעות תכשירים המבוססים על צמחים, מינרלים וחומרים נוספים מעולמות החי והצומח. התכשירים ההומיאופתיים מסייעים להפעיל את מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף.

בחירת התכשירים נעשית בהתאמה אישית לכל ילד, על סמך תשאול מקיף שמסייע למטפל להבין מהם הקשיים שמהם סובל הילד ולהתחקות אחר מקור הבעיה. התכשירים מיוצרים בבתי מרקחת מורשים תחת פיקוח משרד הבריאות ועל פי סטנדרטים בינלאומיים קפדניים.

כיצד טיפול ביו פידבק מסייע להתמודדות עם בעיות קשב וריכוז?

טיפולי ביו פידבק יכולים לסייע לילדים עם בעיות קשב וריכוז לשנות הרגלי חשיבה וללמוד טכניקות חדשות שבאמצעותן יוכלו לפתח שליטה בתהליכים גופניים וקוגניטיביים. על מנת לדייק את הטיפול, המטפל יתשאל את הילד ואת הוריו בכדי להבין מה גורם לילד להיכנס למצב של חוסר ריכוז – אילו קשיים הוא חווה, האם הם גוברים בשעות מסוימות או במקומות מסוימים וכן הלאה.

בזמן הטיפול הילד ישב מול מסך מחשב ויהיה מחובר לחיישנים שבאמצעותם יוכל להשגיח על הדופק, קצב הנשימה שלו, רמת ההזעה וסימנים גופניים נוספים שמתגברים במצב של לחץ. בדרך זו ילמד הילד לזהות מהם הסימנים הגופניים שמאותתים על תגובה של לחץ ובהמשך ילמד כיצד לווסת ולשלוט באותן תגובות גופניות ולהרגיע את עצמו.

 

רוצים לשמוע עוד על החבילה החדשה?

מלאו את פרטיכם ונציג מכבי טבעי ישוב אליכם בהקדם