28 יוני 2022 כ"ט סיון תשפ"ב
מעודכן לתאריך:  31.10.2018 
מעודכן לתאריך:  31.10.2018 

ייעוץ תזונתי ייחודי לסוכרתיים

מוצאים איזון יחד

אם אובחנתם כחולי סוכרת חשוב מאד שתקבלו הדרכה תזונתית אשר תסייע לכם להפחית את נזקי המחלה ולשמור על איכות החיים. הדיאטניות במכבי ייעצו לכם, יענו על שאלותיכם ויילוו אתכם לאורך הדרך במטרה לאפשר לכם לאמץ בהצלחה את השינויים הנדרשים באורח החיים
סוכרת היא מחלה נפוצה שמתבטאת ברמת סוכר גבוהה בדם, אשר פוגעת בחילוף החומרים ומפריעה לתפקודו התקין של הגוף בהווה או בעתיד. הצעד הראשון בדרך לאיזון הסוכרת הוא שינוי אורח החיים.
השינויים המתבקשים באורח החיים כוללים הקפדה על תזונה מאוזנת ובריאה וביצוע פעילות גופנית באופן קבוע. פעולות אלו עשויות לתרום לאיזון רמת הסוכר בדם ולהפחית את הסיכון לסיבוכים.
הייעוץ המקצועי, שניתן מעתה ללא הפניית רופא על ידי דיאטניות במכבי, הוא ייעוץ כוללני הייחודי לחולי סוכרת. הייעוץ מתבסס על דו שיח ועל הדרכה אישית, שמתחשבת מצד אחד בהעדפות האישיות של כל מטופל בנוגע לתזונה ולאורח החיים ומצד שני במצבו הבריאותי.
הדיאטניות של מכבי ישמחו לסייע לכם לסלול נתיב להצלחה ומאמינות שללא התחשבות בהעדפות האישיות של המטופל לא ניתן להגיע להטמעה מוצלחת של השינויים הנדרשים באורח החיים.
קבעו עכשיו תור ללא סיסמה. אין צורך בהפניית רופא.
לאיתור דיאטנים וזימון תור
הייעוץ ניתן בתשלום של השתתפות עצמית רבעונית בגובה 30 ₪. התשלום יתבצע פעם אחת עבור כל המפגשים ב-90 הימים שאחריו. לפירוט הזכאות המלאה >

בניית תכנית אישית לחולי סוכרת

בפגישה הראשונה עם הדיאטנית תתבצע שיחת היכרות מעמיקה, שבמהלכה תכיר הדיאטנית את אורח החיים וההעדפות של המטופל. כמו כן יינתן הסבר על המחלה ועל אורח החיים, שבנסיבות אלו עשוי לתרום רבות לשיפור המצב הבריאותי ולמניעת החמרה של המחלה.
בהמשך יגדירו הדיאטנית והמטופל את המטרות והיעדים שאליהם יש לשאוף. יחד יבנו תכנית אישית שניתן לעמוד בה בהצלחה לאורך זמן ואשר תסייע לאזן את הסוכרת ולשפר את איכות החיים של המטופל בהווה ובעתיד.
אם אובחנתם כחולי סוכרת, אל תדלגו על הייעוץ החשוב הזה ואל תדחו אותו. נצלו את חברותכם במכבי וקבעו כבר היום תור לדיאטנית של מכבי >
שירותי הדיאטניות לחולי סוכרת ניתנים במרכזים הרפואיים של מכבי ברחבי הארץ.

ריכוז זכויות עבור חולי סוכרת

בנוסף על טיפול אצל דיאטנית, חברי מכבי המאובחנים כחולי סוכרת זכאים למגוון שירותים והטבות, כגון סדנאות לתמיכה והדרכה להתמודדות עם מחלת הסוכרת, השתתפות במימון של תרופות וציוד רפואי ועוד.
ריכוז זכויות לחולי סוכרת
ריכוז זכויות ושירותים ייחודיים הניתנים לחברים חולי סוכרת במכבי >