28 מרץ 2020 ג' ניסן תש"פ

מין, פוריות ומערכת הרבייה

מדריך מקיף למין, פוריות ומערכת הרבייה של גברים ונשים. כאן תוכלו למצוא כתבות בנושאי בריאות איברי המין הזכריים והנקביים, המחזור החודשי, גיל המעבר ובדיקות מומלצות, קשיי פריון וטיפולי פוריות, אמצעי מניעה, מחלות מין ובעיות נפוצות במערכות הרבייה.

 
         

מערכת המין הנשית

מהי הווסת  איך להתמודד עם כאבי מחזור או דימום מוגבר? מהי תסמונת קדם וסתית ואיך מטפלים בה? איך לשמור על בריאות הנרתיק, איך לאבחן ולמנוע התפתחות של  סרטן צוואר הרחם ומה קורה לגופך בגיל המעבר (מנפאוזה)? מדריך לנשים מגיל ההתבגרות עד גיל המעבר.
קראו עוד>>
   
         
   

מערכת המין הגברית

כל מה שרצית לדעת והתביישת לשאול על מערכת המין הגברית, כולל תשובות לשאלות בנושא בריאות הפין, תפקוד מיני, פירסינג באיבר המין, היגיינה, אמצעי מניעה ומחלות מין,  ברית מילה וגם - למה חשוב לגברים לבצע את החיסון נגד נגיף הפפילומה האנושית (HPV)?
קראו עוד>>
 
         
   

אמצעי מניעה לנשים ולגברים

מהם אמצעי המניעה הנפוצים וכמה הם יעילים במניעת הריון והידבקות במחלות מין? מה היתרונות והחסרונות של כל אמצעי מניעה? תשובות לשאלות נפוצות על קונדומים, גלולות ותופעות לוואי, גלולות היום שאחרי, קשירת חצוצרות וחיתוך צינורית הזרע.
קראו עוד>>
 
         
   

בעיות פריון וטיפולי פוריות

מורה נבוכים בנושא פריון ופוריות, כולל מידע על אבחון אי פריון אצל נשים ואצל גברים ועל טיפולי הפוריות השונים, לרבות הקפאת ביציות ושימור פוריות, הפריה חוץ גופית (IVF), השבחת זרע והזרעה תוך רחמית, וכן מידע על אבחון גנטי טרום השרשתי ועל זכויות חברי וחברות מכבי בנושא פוריות.
קראו עוד>>
 
         
   

מחלות מין ומערכת הרבייה

מידע על מחלות המועברות במגע מיני (STD) ועל זיהומים במערכות הרבייה של נשים ושל גברים. מה חשוב לדעת על מחלות מין ומערכת הרבייה? איך להימנע מהידבקות בכלמידיה, זיבה, עגבת, שלבקת (הרפס), איידס ומחלות נוספות? איך מאבחנים אותן ואיך לטפל בהן?
קראו עוד>>