30 מרץ 2020 ה' ניסן תש"פ

התנדבות במכבי שירותי בריאות

הצטרפו למשפחת המתנדבים של מכבי לעשייה משמעותית, הכוללת עזרה לקהילה וסיוע במתן שירותי בריאות לצד למידה והעשרה בתחומי הבריאות

נפגשים – התנדבות אישית במכבי 

מכבי מזמינה אתכם להצטרף לפרויקט חשוב ומיוחד, שנועד לתת מענה לתופעת הבדידות, מתוך הכרה בכך שקשר אנושי הוא מרכיב חשוב בבריאות האדם. הפרויקט כולל ביקורי בית ותמיכה אישית בחברי מכבי הזקוקים לאוזן קשבת ולמפגש חברתי.

מה עושים בפרויקט "נפגשים"?

המתנדבים שלנו מגיעים לביקור שבועי בביתם של חבר או חברת מכבי ועוזרים להפיג את בדידותם. ההתנדבות יכולה לכלול כל פעילות משותפת שתרצו לבצע יחד – שיחה, קריאה, צפייה בסרט, ציור, עזרה עם המחשב, סיוע בעניינים בירוקרטיים, ליווי בפעילות גופנית וקהילתית ואפילו בילוי משותף. 
האנשים שאצלם תתנדבו הם חברי מכבי בגילאים שונים – קשישים, ניצולי שואה ואנשים המרותקים לביתם, שישמחו להכיר אתכם, לדבר, לצחוק ולהעביר את הזמן יחד.

מקבלים הכשרה מקצועית וליווי אישי

המתנדבים בפרויקט "נפגשים" זוכים להכשרה ולהדרכה מקצועית של עובדת סוציאלית לאורך תקופת ההתנדבות. במסגרת ההתנדבות תזכו ללמוד ולהיחשף לתכנים בתחום הבריאות, לחוות עשייה משמעותית, מעניינת ומרגשת וגם תקבלו שי לחגים וכנס הוקרה על התנדבותכם ופעילותכם.

מתנדבים ברחבי הארץ

"נפגשים" הוא פרויקט בפריסה ארצית. כל מתנדב יכול לבחור את מקום ההתנדבות המועדף עליו. לאחר שתקבלו הדרכה והכשרה תשובצו להתנדבות בסמוך למקום מגוריכם, כך שיהיה לכם נוח להגיע לביקור שבועי בבית החבר.

רוצים להצטרף לפרויקט "נפגשים"?

נשמח להזמין אתכם למפגש היכרות שבו נספר לכם עוד על ההתנדבות ונענה על כל שאלה.
השאירו לנו פרטים וניצור עמכם קשר.
מעוניינים להתנדב? השאירו פרטים