22 פברואר 2020 כ"ז שבט תש"פ

חדש במכבי: טיפולי הקפאת שומן בקור

חברי מכבי נהנים מ-10% הנחה על הקפאת שומן בקור – אחד הטיפולים המתקדמים ביותר להצרת היקפים, ללא ניתוח וללא הרדמה. קראו על יתרונות הטיפול ולמי זה מתאים. בשיתוף רשת פרופורציה

מהי הקפאת שומן בקור?

טיפול הקפאת שומן בקור, הידוע גם בשם 'המסת שומן', נחשב לאחד מטיפולי הצרת ההיקפים המתקדמים ביותר שנכנסו לשימוש בשנים האחרונות.
הטיפול מתבצע בעזרת טכנולוגיית הקפאה שמפרקת את תאי השומן באזור המטופל ומפחיתה את מספרם. הטיפול עוזר למצק את הגוף ולהצר היקפים, גם במקרים שבהם תזונה מאוזנת, דיאטות או פעילות ספורטיבית לא הצליחו להשיג את התוצאה הרצויה.

האם הטיפול בטוח?

הטיפול הוא דרך פשוטה ונוחה להצר היקפים, ללא ניתוח וללא הרדמה. במהלך הטיפול האזור מקורר בצורה מבוקרת לטמפרטורה שאינה פוגעת בכלי דם, עצבים ושרירים ולא מסבה נזק לרקמות.

כמה מהר רואים תוצאות?

כבר אחרי חודש תבחינו בשינוי באזור המטופל. לקבלת תוצאות מיטביות מומלץ לבצע סדרה של 3 טיפולים, בהפרש של חודש וחצי בין טיפול לטיפול. 

למי מתאים הטיפול?

הטיפול מתאים לגברים ונשים ש'סובלים' ממצבורי שומן קטנים באזורים כמו הבטן, הירכיים, המותניים, הישבן והגב.
הטיפול לא מתאים לאנשים שסובלים ממשקל עודף רב או לאנשים שחווים בעיות בזרימת הדם כתוצאה מסוכרת וקרישת דם. בנוסף, אי אפשר לבצע את הטיפול במצבים של הריון, הנקה ואלרגיות לקור.

איך מתבצעת הקפאת שומן בקור? 

  • פגישת ייעוץ: בפגישת הייעוץ הראשונית בודקים את המטופל כדי לוודא שהוא כשיר לטיפול מבחינה רפואית. כמו כן, בודקים את המשקל ואת היקף האזור שבו רוצים לטפל, על מנת לעקוב אחר התוצאות לאחר הטיפול.
  • טיפול: הטיפול בפרופורציה יתבצע על ידי רופא, באמצעות  מכשיר ה- .Micool המכשיר מוצמד לעור בוואקום ומקרר את האזור בהדרגה עד לטמפרטורה של מינוס 10 מעלות צלזיוס. בטמפרטורה זו תאי השומן מתפרקים ובהמשך מופרשים באמצעות דרכי השתן. משך הטיפול הוא כשעה.
  • תוצאות: כבר לאחר חודש אפשר להבחין בתוצאות – הצרת היקפים ומיצוק הגוף באזור שטופל. לקבלת תוצאות מיטביות מומלץ לבצע 3 טיפולים בכל אזור, בהפרש של חודש וחצי בין הטיפולים.
 

באילו אזורים אפשר לטפל?

מצבורי שומן קטנים באזורים הבאים: בטן, ירכיים חיצוניות ופנימיות, מותניים, ישבן וגב. 
לא ניתן לטפל באזור החזה או הפנים.

יש תופעות לוואי?

במהלך הטיפול תיתכן תחושת אי נוחות, מכיוון שהאזורים נשאבים בוואקום ומוקפאים בהדרגה. גם לאחר הטיפול לעתים חשים רגישות באזור המטופל, אשר עשויה לחלוף כעבור מספר שעות.
רוצים לקרוא עוד על הקפאת שומן? למידע נוסף באתר פרופורציה
זימון תורים להקפאת שומן