20 ינואר 2020 כ"ג טבת תש"פ

חדש: טיפול בהזעת יתר - ללא ניתוח

סובלים מהזעת יתר? קיים טיפול יעיל שמעניק פתרון מוצלח וממוקד לבעיה, ללא התערבות כירורגית או תופעות לוואי. חברי מכבי יכולים לקבל את הטיפול ב-10% הנחה, אצל הרופאים המומחים של רשת פרופורציה.

למי מתאים הטיפול?

הזעה היא תופעה טבעית שקיימת אצל כולם, אך במצב של הזעת יתר חווים לפעמים טפטופי זיעה של ממש. מצב זה בא לידי ביטוי בעיקר באזורים ממוקדים כמו כפות הידיים, בית השחי, כפות הרגליים ואפילו הפנים.
הזעת יתר היא תופעה שכיחה, אך היא עלולה לגרום לאי נעימות ולחוסר נוחות. למרבה המזל, קיים טיפול פשוט, שנמשך כחצי שעה ואינו כרוך בניתוח או בתופעות לוואי.

אילו אזורים מתאימים לטיפול?

בית השחי, כפות הידיים, כפות הרגליים ואזור הפנים.

איך מתבצע הטיפול?

  1. פגישת ייעוץ: לפני הטיפול תיערך פגישת ייעוץ קצרה עם מספר בדיקות כלליות, שיסייעו לאבחן את סוג בעיית ההזעה ולבדוק אם אתם מתאימים לטיפול.
  2. טיפול: כדי לפתור את בעיית ההזעה, הרופא יזריק בוטוקס לנקודות מסוימות באיבר המטופל על מנת לחסום את בלוטות הזיעה. הבוטוקס יגרום לשריר המקושר אל בלוטת הזיעה להיחלש באופן משמעותי וכך ימנע מבלוטות הזיעה לייצר זיעה באזור ההזרקה. הטיפול מתבצע במרפאה ונמשך כ-20 עד 30 דקות. הוא כרוך באי נוחות קלה ולפעמים בהרדמה מקומית של האזור. הטיפול בפרופורציה מתבצע על ידי רופאים מקצועיים ומיומנים.
  3. תוצאות: לאחר הטיפול, הזיעה באזור המטופל תתמעט בהדרגה, עד הפסקתה באופן מוחלט כעבור מספר ימים. חשוב להימנע משימוש בקרמים, דיאודורנט ותכשירים אחרים על האזור המטופל. לשימור התוצאות, יש לחזור על הטיפול לאחר כחצי שנה.
 

יש תופעות לוואי?

לאחר הטיפול תיתכן תחושת חוסר נוחות קלה שתחלוף לאחר מספר שעות. אחד היתרונות של השיטה, הוא שהיא לא כרוכה בתופעות לוואי.
רוצה לקרוא עוד על טיפול בהזעת יתר? לפרטים נוספים באתר פרופורציה