24 ספטמבר 2020 ו' תשרי תשפ"א

השירותים הדיגיטליים לשירותכם

אתר האונליין אפליקציית מכבי שירותי מכבי קידס אפליקציית ההריון
 

אתר מכבי Online - פעולות ומידע בתיק האישי שלכם

מכבי Online תוכנן ועוצב כדי לספק לחברי מכבי שירות מקוון ברמה הגבוהה ביותר. האתר מאפשר התמצאות קלה ומעבר ומהיר בין השירותים השונים וגישה נוחה ובטוחה למגוון פעולות אישיות בנושאים רפואיים ומנהלתיים.
כניסה למכבי online 
הגישה לשירותי ה-Online מתבצעת באמצעות סיסמה אישית בלבד.

קבלת סיסמה ראשונה בדוא״ל

אין לכם עדיין סיסמה ל-Online? מהיום אפשר לקבל סיסמה ראשונה לדואר האלקטרוני. שירות זה ניתן לחברים בני 16 ומעלה שמספר הטלפון הנייד וכתובת הדוא"ל שלהם מעודכנים במערכות מכבי. למידע נוסף>
לקבלת סיסמה לילדים מתחת לגיל 16 יש לגשת למרכז הרפואי (הסניף) של מכבי הקרוב למקום מגוריכם. זכרו להצטייד בכרטיס חבר ותעודת זהות לאיתור מרכז רפואי של מכבי >>
צפייה בנתוני ילדים, עבור הורים שאינם חברי מכבי, תתאפשר באתר מכבי online בלבד.
אתר האינטרנט של מכבי Online

פעולות ושירותים שניתן לבצע באתר מכבי Online

צפייה בתיק הרפואי
גישה נוחה לתוצאות בדיקות ומסמכים רפואיים שלכם ושל ילדכם, דוח רפואי מרכז עם כל פרטי מצבכם הרפואי, המלצות אישיות המותאמות לחבר, מידע אודות תרופות, חיסונים, אשפוזים וטיפולים. כמן כן לצפות בעותק של התיק הרפואי
כניסה לשירות >>
בקשות מרופא
פנייה ישירה לרופא שלכם לצורך חידוש מרשם, קבלת אישורי מחלה, דפי מידע ועוד.
כניסה לשירות >>
זימון תורים
מערכת זימון תורים לכל סוגי הרופאים, לאחיות ולדיאטניות המרכזת את כל המידע על הביקורים הקודמים ותורים עתידיים, כולל אפשרות לתזכורות אודות תורים שנקבעו.
כניסה לשירות >>
שירותי מינהל
בקשת התחייבות, בדיקת זכאות לשירותים שונים, מידע אודות הכיסוי הביטוחי שלכם, תשלומים וזיכויים, רישום תינוקות חדשים למכבי, עדכון פרטים ותזכורות אישיות.
כניסה לשירות >>
 מילוי טפסי התפתחות הילד online. כניסה לשירות >
בית מרקחת
הסניף הווירטואלי של מכבי פארם מציע לחברי מכבי לרכוש מגוון תרופות עם מרשם או בלעדיו, וכן מגוון רחב של מוצרי בריאות משלימים כגון תוספי תזונה, דרמוקוסמטיקה, מוצרי חבישה, מכשור ביתי ואביזרים רפואיים.
כניסה לשירות >>
 בדיקת מלאי - האם התרופה שאתם צריכים נמצאת במלאי ובאיזה בית מרקחת קרוב אליכם תוכלו למצוא אותה. כניסה לשירות >
 
רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל
רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל עבור החבר ובני משפחתו, עם פוליסה הכוללת מוקד סיוע רפואי 24/7 וכיסוי עד $1,500,000 בהוצאות רפואיות כולל הטסה רפואית.
כניסה לשירות >>
מרכז הדרכה