ביטוח חו"ל

שאלות ותשובות

כן, הפוליסה הבסיסית כוללת כיסוי להוצאות רפואיות, לרבות אשפוז, בדיקות רופא, בדיקות הדמיה, תרופות במרשם, וכן הוצאות שהייה בחו"ל מעבר לתקופת הביטוח, גם במקרה של צורך בהארכת הנסיעה עקב בידוד בגלל חשש להידבקות בקורונה. 

הכיסוי לביטול נסיעה עקב אירוע רפואי בלתי צפוי, כולל החזר הוצאות שנגרמו לך עקב ביטול הנסיעה, כגון: עלות כרטיס טיסה, מלונות, שכירת רכב ועוד.

 

כמו כן, ניתן לרכוש כיסוי "ביטול וקיצור כולל קורונה", הנותן מענה לביטול נסיעה עקב אירוע רפואי, וכן במקרה של ביטול נסיעה עקב הידבקות בקורונה / הופעת תסמינים בשער העלייה למטוס / בידוד.

 

גבול האחריות במקרה של אירוע רפואי: עד 7,000$, ובמקרה של ביטול נסיעה עקב קורונה עד 5,000$, למעט במקרה של ביטול עקב בידוד - עד 500$.

"כלל " PAY  הינו כרטיס דיגיטלי נטען המונפק במסגרת ביטוח הנסיעות לחו"ל של כלל ביטוח ופיננסים, לבחירתך, באמצעותו ניתן לשלם בזמן אמת עבור הוצאות רפואיות במרפאות פרטיות בחו"ל, רופאים פרטיים ובתי מרקחת, בלבד, עד תקרה מוגבלת, בכפוף לתנאי הפוליסה ותנאי השימוש של החברות. השירות ניתן באמצעות אפליקציית "הלחצן של כלל", למכשירים תומכים.

במהלך תהליך ההצטרפות לביטוח הנסיעות לחו"ל, תוצע לך האפשרות להנפיק כרטיס כלל PAY. במידה שתאשר/י, יועברו פרטי כתובת המייל והטלפון שלך לחברת MAX, האמונה על הנפקת הכרטיס. הכרטיס מיועד לשימוש בחו"ל בלבד, ורק לתשלום בגין צרכים רפואיים המוגדרים בתנאי הפוליסה.

לא, הכרטיס מונפק כשירות למבוטחינו הרוכשים פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל של החברה. מטרת הכרטיס היא לאפשר לך לשלם בזמן אמת בגין שירותים רפואיים, בדיקות ותרופות בחו"ל, מבלי להוציא כסף מהכיס.

הכרטיס מיועד לתשלום בגין הוצאות רפואיות בחו"ל (רופא, תרופות ובדיקות שלא בעת אשפוז), בקרות אירוע רפואי בחו"ל.

לא, אם במהלך רכישת הפוליסה ביקשת להנפיק כרטיס דיגיטלי כלל PAY, באפשרותך לשלם לרופא באמצעות הכרטיס, מבלי להוציא כסף מהכיס. 
במידה שלא ביקשת להנפיק כרטיס דיגיטלי, באפשרותך לקבל החזר מיידי בגין תשלום לרופא ע"י העלאת הקבלה לאפליקציית "הלחצן של כלל" .
בכל מקרה, תמיד ניתן גם לקבל החזר כנגד הצגת חשבונית לכלל ביטוח ופיננסים.

ניתן לפנות למוקד הרפואי שלנו, הפועל 24/7, באמצעות אפליקציית ה-WhatsApp במספר  054-4557755 ואנו נשמע לסייע לך.

כן, ניתן לשלם באמצעות כלל PAY, הכרטיס הדיגיטלי שהנפקת הן עבורך והן עבור ילדים עד גיל 18, המבוטחים בפוליסה.

פשוט מאוד! נכנסים לאפליקציית "הלחצן של כלל", מעלים את האישור של חברת התעופה ומקבלים תשלום מיידי על סך 170$ ישירות לחשבון הבנק.